Arrestohet i shumëkërkuari, Ridvan Ademi - Bota Sot
Arrestohet i shumëkërkuari, Ridvan Ademi

Aktuale

Arrestohet i shumëkërkuari, Ridvan Ademi

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 19:01
Ridvan Ademi

I shumë kërkuari nga policia për grabitje të shumta në Kosovë, Ridvan Ademi është arrestuar.

Sipas mediave vendore tregojnë që Ademi është arrestuar në Bruksel.

Ademi ishte pjesë e grupit me Kastriot Shalën dhe Leutrim Latifin që po kryenin grabitje të shumta, ku cak ishin bankat, pikat e shitjes së naftës dhe marketet dhe veturat.

Policia e Kosovës kishte arritur të vinte nën pranga Kastriot Shalën dhe Leutrim Latifin.

I vetmi që i kishte shpëtuar ishte Ridvan Ademi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...