Zyrtarë të Telekomit intervistohen nga komisioni hetimor parlamentar - Bota Sot
Zyrtarë të Telekomit intervistohen nga komisioni hetimor parlamentar

Aktuale

Zyrtarë të Telekomit intervistohen nga komisioni hetimor parlamentar

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 08:16
PTK

(E plotësuar) - Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala interviston Anton Berishën, ish-kryetar i Bordit të ART-së, Abdullah Havollin, inxhinier në Telekom dhe Arben Halilin, shef i Kontabilitetit në Departamentin e Financave.

Komisioni për Telekomin paralajmëron të tjera intervista për sot

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala sot do të vijojë me të tjera intervistime.

Për sot është paraparë intervistimi i Anton Berishës, ish-kryetar i bordit të ART-së.

Pastaj do të intervistohet Abdullah Havolli, inxhinier në Telekomin e Kosovës.

Si dhe Arben Halili, shef i kontabilitetit në Departamentin e Financave në Telekomin e Kosovës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat