"Dritëhije politike në LDK" - Bota Sot
"Dritëhije politike në LDK"

Aktuale

"Dritëhije politike në LDK"

Nga: G.B Më: 12 korrik 2019 Në ora: 10:56
LDK

Opinionisti Skënder Karaqica ka komentuar rrahjet brenda LDK-së.

Përmes një shkrimi, ai ka thënë se duhet ndalur grushtet, pasi na duhet mirësjellje njerëzore, përcjell Bota sot.

Postimi i tij i plotë:

Dritëhije politike në LDK

Lufta ,,mendimi i lirë ,,dhe grushtat e mejdanit...!

Sa shumë jemi politizuar në Kosovë! Nuk ka njeri që brenda ditës nuk merret me ,,politikën e bulevadit dhe poqese nuk shkon kur e kur muhabeti,nuk mungojnë grushtat e mejdanit...!

Boll keq dhe mazamakeq për ne...!Në çfarë deregjeje kemi mbërri në Kosovë.

Në të vërtetë ky është ,,pluralizimi në demokreaci,,me shumë parti dhe me shumë numra politikë...!

Ndal grushtat,na duhet mirësjellje njerëzore...!

Ndal...ndal se jemi bashkëqytetarë të Kosovës!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...