Çfarë po ndodh? Policia gjuan shok bomba në rrugën B - Bota Sot
Çfarë po ndodh? Policia gjuan shok bomba në rrugën B

Aktuale

Çfarë po ndodh? Policia gjuan shok bomba në rrugën B

Më: 12 korrik 2019 Në ora: 12:15
Pamje e shkeputur nga video

Një operacion i njësive speciale ka ndodhur para pak çastesh në rrugën B në Prishtinë.

Dëshmitarët kanë filmuar njësitë speciale tek arrestojnë një person dhe përdorin bomba shok të cilat përdoren për të tërhequr vëmendjen e të dyshuarve të rrezikshmërisë së lartë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...