Deputetja e AAK-së publikon një foto të rrallë të Isa Mustafës dhe e pyet se a po të kujtohet?! - Bota Sot
Deputetja e AAK-së publikon një foto të rrallë të Isa Mustafës dhe e pyet se a po të kujtohet?!

Aktuale

Deputetja e AAK-së publikon një foto të rrallë të Isa Mustafës dhe e pyet se a po të kujtohet?!

Nga: D.RR Më: 12 korrik 2019 Në ora: 13:03
Isa Mustafa

Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e AAK-së, Time Kadrijaj, ka reaguar pas përplasjes së Isa Mustafës me  zyrtarë të AAK-së.

Kadrijaj ka postuar një foto në Facebook ku shihet Isa Mustafa duke nënshkruar marrëveshje në Bruksel me Vuçiqin, ndërsa prapa tyre shihet Hashim Thaçi.

Në mbishkrimin e fotografisë, deputetja e AAK-së e pyet Isa Mustafën se a po të kujtohet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...