Remi: Marrëveshja turke me Beogradin për shpërnguljen e shqiptarëve ishte "gabim teknik" - Bota Sot
Remi: Marrëveshja turke me Beogradin për shpërnguljen e shqiptarëve ishte "gabim teknik"

Aktuale

Remi: Marrëveshja turke me Beogradin për shpërnguljen e shqiptarëve ishte "gabim teknik"

Nga: H.O. Më: 12 korrik 2019 Në ora: 19:20
Rrustem Mustafa-Remi

Rrustem Mustafa-Remi në një postim të tij në Facebook shkruan se Ministria e Punëve të Jashtme po ia falë ‘Kosovën e Metohinë’ ambasadës turke në Beograd, por ky ishte një gabim teknik sipas tyre.

Ai shkruan poashtu se edhe marrëveshja turke me Beogradin për shpërnguljen e shqiptarëve ishte gabim teknik.

Postimi i plotë:

MPJ-ja ia fal “Kosovën e Metohinë” Ambasadës turke në Beograd: Ishte gabim teknik- shkruajn mediat!

Edhe marveshja turke me Beograd per shpërnguljen e shqiptarve ishte “gabim teknik”, dhe pse jo edhe ajo falet...

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...