Zbulohen të pathënat për Tonin dhe Micin, kush i çarmatosi, i kërcënoi dhe i keqtrajtoi në Shtabin e Likocit? - Bota Sot
Zbulohen të pathënat për Tonin dhe Micin, kush i çarmatosi, i kërcënoi dhe i keqtrajtoi në Shtabin e Likocit?

Aktuale

Zbulohen të pathënat për Tonin dhe Micin, kush i çarmatosi, i kërcënoi dhe i keqtrajtoi në Shtabin e Likocit?

Nga: N.Sh Më: 16 korrik 2019 Në ora: 09:32
Toni dhe Mici

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Naim Miftari, ka zbuluar detaje të reja për dy heronjtë e kombit Xhelal Hajda-Tonin, Selajdin Mullabazi-Mici.

Miftari, përmes një postimi në Facebook, thotë se Toni dhe Mici u çarmatosën, u kërcënuan dhe keqtrajtuan në Shtabion e Likocit.

Për më shumë, lexojeni shkrimin e Miftarit:

Ju kumanirat e Hashim Thaçit tregoni si 1998 dhe pse ishin çarmatosur, e kërcënuar me jetë e keqtrajtuar në shtabin e Likocit .....dy heronjtë tan të UÇK, dy ushtarakët luftar me karriere komandantët Toni_Xhelal Hajda dhe Mici_Seladin Mullabazi... apo i keni harruar kohrat kur me do mjekra të kopjura nga komandanti legjendar që ju e kishit lan fikall vetëm në përballje me Serbin, ju atëherë vranit e kfejllnit nga trimëria e brutaliteti ndaj shqiptarëve shumicën e rasteve pa kurrfarë arsye ...!

Ku jeni Mic Sokola sot ku mi keni lan der ato mjekrra.?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat