Zbulohen të pathënat për Tonin dhe Micin, kush i çarmatosi, i kërcënoi dhe i keqtrajtoi në Shtabin e Likocit? - Bota Sot
Zbulohen të pathënat për Tonin dhe Micin, kush i çarmatosi, i kërcënoi dhe i keqtrajtoi në Shtabin e Likocit?

Aktuale

Zbulohen të pathënat për Tonin dhe Micin, kush i çarmatosi, i kërcënoi dhe i keqtrajtoi në Shtabin e Likocit?

Nga: N.Sh Më: 16 korrik 2019 Në ora: 09:32
Toni dhe Mici

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Naim Miftari, ka zbuluar detaje të reja për dy heronjtë e kombit Xhelal Hajda-Tonin, Selajdin Mullabazi-Mici.

Miftari, përmes një postimi në Facebook, thotë se Toni dhe Mici u çarmatosën, u kërcënuan dhe keqtrajtuan në Shtabion e Likocit.

Për më shumë, lexojeni shkrimin e Miftarit:

Ju kumanirat e Hashim Thaçit tregoni si 1998 dhe pse ishin çarmatosur, e kërcënuar me jetë e keqtrajtuar në shtabin e Likocit .....dy heronjtë tan të UÇK, dy ushtarakët luftar me karriere komandantët Toni_Xhelal Hajda dhe Mici_Seladin Mullabazi... apo i keni harruar kohrat kur me do mjekra të kopjura nga komandanti legjendar që ju e kishit lan fikall vetëm në përballje me Serbin, ju atëherë vranit e kfejllnit nga trimëria e brutaliteti ndaj shqiptarëve shumicën e rasteve pa kurrfarë arsye ...!

Ku jeni Mic Sokola sot ku mi keni lan der ato mjekrra.?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...