Komisioni diskuton për mosakreditimin e universiteteve private - Bota Sot
Komisioni diskuton për mosakreditimin e universiteteve private

Aktuale

Komisioni diskuton për mosakreditimin e universiteteve private

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 07:25
Foto ilustrim

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi sot do të mbajë mbledhje.

Kjo për të diskutuar lidhur me situatën e krijuar pas vendimit të Këshillit Shtetëror të Cilësisë.

Mbledhja mbahet në ora 13:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...