Mërgimtarë, kaq do të prisni në kufi nëse jeni nisur për në Kosovë - Bota Sot
Mërgimtarë, kaq do të prisni në kufi nëse jeni nisur për në Kosovë

Aktuale

Mërgimtarë, kaq do të prisni në kufi nëse jeni nisur për në Kosovë

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 09:10
Ilustrim

Mërgimtarët anë mbanë botës ku gjenden kanë filluar të vinë në Kosovë për të shijuar pushimet në vendlindje me familje.

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar që vepron në kuadër të Ministrisë së Punëve të Brendshme po përkujdeset që përmes faqes së saj në facebook të njoftoj bashkatdhetarët se në cilat pika kufitare ka pritje dhe në cilat jo.

Në mëngjesin e sotëm, QKMF ka publikuar për secilën pikë kufitare pritjet në hyrje dhe dalje.

Mirëpo, fatmirësisht, nuk ka pritje të shumta për mërgimtarët.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...