Nitaj tregon për gjendjen e Haradinajt pas arrestimit në Vjenë - Bota Sot
Nitaj tregon për gjendjen e Haradinajt pas arrestimit në Vjenë

Aktuale

Nitaj tregon për gjendjen e Haradinajt pas arrestimit në Vjenë

Nga: A.SH Më: 18 korrik 2019 Në ora: 16:16

Deputeti i AAK-së Muharrmaj Nitaj, ka bërë të ditur se ka kontaktuar me deputetin Daut Haradinaj i cili është arrestuar nga autoritetet austriake dhe më pas është liruar, përcjell “Bota sot”.

Postimi në Facebook:

Sapo fola me deputetin Daut Haradinaj! Eshte mire dhe ne lirine e tij. Kjo foto eshte e çastit e derguar nga Vjena!

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...