Pamje shokuese/ Në Preshevë tek stacioni i trenit, një person e zë rryma... - Bota Sot
Pamje shokuese/ Në Preshevë tek stacioni i trenit, një person e zë rryma...

Aktuale

Pamje shokuese/ Në Preshevë tek stacioni i trenit, një person e zë rryma...

Nga: K.M. Më: 18 korrik 2019 Në ora: 18:14
Pamje nga videoja

Ditë më parë, në Preshevë tek stacioni hekurudhorë një Sirian i cili kishte udhëtuar mbi vagonin e një treni, tren ky në të cilin ndodhej siriani në fjal, kishte ndaluar në stacionin e Preshevës dhe në një moment e zë rryma.

Gjendja e personi është tejet e rëndë, por është ende gjallë, përcjell "Bota sot".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...