Shpërthen në lot babai i personit që vrau të miturin në Fushë-Kosovë: Hiq nuk më intereson…! - Bota Sot
Shpërthen në lot babai i personit që vrau të miturin në Fushë-Kosovë: Hiq nuk më intereson…!

Aktuale

Shpërthen në lot babai i personit që vrau të miturin në Fushë-Kosovë: Hiq nuk më intereson…!

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 20:19
Viktima

Sefedin Osmanit, të dyshuarit për vrasjen e fëmiut në Fushë Kosovë, i është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditësh.

Ndërkaq për t’i rënë në dorë organeve të drejtësisë, të afërmve të tij i janë dashur gjashtë ditë për ta bindur të dorëzohet.

Babai i tij dhe përfaqësuesi i romëve tregojnë se si u arrestua i dyshuari nga policia.

“Hiq s’më intereson për ta. Se s’mu kish dok mirë maspari me pas ba dikush evladit tem”, thotë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...