Profesori ndërkombëtar publikon librin që flet për ndarjen e Kosovës nga Thaçi, Vuçiq dhe Rama - Bota Sot
Profesori ndërkombëtar publikon librin që flet për ndarjen e Kosovës nga Thaçi, Vuçiq dhe Rama

Aktuale

Profesori ndërkombëtar publikon librin që flet për ndarjen e Kosovës nga Thaçi, Vuçiq dhe Rama

Nga: A.ZH Më: 18 korrik 2019 Në ora: 21:51
Hashim Thaçi, Aleksandar Vuçiq dhe Edi Rama

Nga data 26 deri më 31 korrik, në Ulqin do të mbahet Panairi i Librit.

Në këtë panair do të merrë pjesë edhe profesori i marrëdhënieve ndërkombëtare Enver Bytyçi, përcjell Bota sot.

Ai do të promovojë librin e tij të ri “Kosova e rrezikuar nga Serbia e madhe”, ku flet për rolin e Aleksandar Vuçiqit, Hashim Thaçit dhe të Edi Ramës, për ndarjen e Kosovës.

Image

Në promovim, do të jetë i pranishëm edhe vet profesori Bytyçi.

Prathënia e librit është shkruar nga ish-presidenti i Kosovës Fatmir Sejdiu./BS

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...