Anëtarja e Vetëvendosjes: Pavarësisht deklaratave skandaloze më vjen keq për dorëheqjen e Haradinajt - Bota Sot
Anëtarja e Vetëvendosjes: Pavarësisht deklaratave skandaloze më vjen keq për dorëheqjen e Haradinajt

Aktuale

Anëtarja e Vetëvendosjes: Pavarësisht deklaratave skandaloze më vjen keq për dorëheqjen e Haradinajt

Nga: H.O. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 20:14
Ramush Haradinaj

Anëtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Donika Gashi në një postim të saj në Facebook shkruan se pavarësisht qëndrimeve skandaloze të tij, po më vjen keq për dorëheqjen e tij.

Postimi i plotë:

Po më vjen keq! Sinqerisht.

- Për dorëheqjen e Haradinajt.

Me gjithë hutinë e tij për shumë çështje, apo qëndrimet/deklaratat e tij skandaloze e të pa mendueme mirë në raport me disa gjëra që prekin ndjesitë më të thella të shumë qytetarëve (e që i kemi dëgju të përsërituna disa herë, herë pas here), sidoqoftë, nuk po më vjen mirë, aspak, për këtë vendim dhe për arsyet prapa tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...