“Ramush, vallëzimi me Gjarprin dhe Listën Serbe kushton shtrenjtë” - Bota Sot
“Ramush, vallëzimi me Gjarprin dhe Listën Serbe kushton shtrenjtë”

Aktuale

“Ramush, vallëzimi me Gjarprin dhe Listën Serbe kushton shtrenjtë”

Nga: H.O. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 20:23
Ramush Haradinaj/ Hashim Thaci

Edhe ish pjesëtari i UÇK-së, Naim Miftari në një postim të tij në Facebook shkruan pas dorëheqjes së kryeministrit Ramush Haradinaj.

Ai shkruan se ‘vallëzimi’ me Gjarprin (duke iu referuar Presidentit Hashim Thaçit) dhe Listën Serbe kushton shtrenjtë.

Postimi i plotë, pa ndërhyrjen e redaksisë:

Komandant Ramush a pota nxan hiq vallzimi në pushtet me gjarprin dhe Listen Serbe kushton shtrejt ,ke harru por armiku i UÇK nuk ësht vetëm në Beograd por ësht në Broj dhe në

Broboniq ndoshta ma shum sesa në Beligrad..!

Lezo komentin tim publik para dy vitesh qka ju kam than se si kime dal nga vrima e gjarprit ke mujt me pyt Isa Mustafen tash Isa ju pyt juve 🙄😳😉 ...?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat