Pas ftesës së Haradinajt, "pse nuk po i merrni bile do qe nuk i keni provu hala"? - Bota Sot
Pas ftesës së Haradinajt, "pse nuk po i merrni bile do qe nuk i keni provu hala"?

Aktuale

Pas ftesës së Haradinajt, "pse nuk po i merrni bile do qe nuk i keni provu hala"?

Nga: H.O. Më: 19 korrik 2019 Në ora: 22:53
Ramush Haradinaj

Luljeta Aliu nga Iniciativa për Drejtësi dhe Barazi ka shkruar një Facebook për dorëheqjen e kryeministrit Ramush Haradinaj. Ajo pyet se sa herë duhet të shpallet dikush i pafajshëm për të qenë i lirë.

Postimi i plotë:

Drejtësia ndërkombëtare me lehtësi të padurueshme i fton shqiptarët të dëshmojnë para gjykatave sa herë të ketë qejf! Sa herë duhet m'u shpallë dikush i pafajshëm për me qenë i lirë? Pse nuk po i merrni bile do qe nuk i keni provu hala?

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...