Dje dha dorëheqje, ja çfarë bën sot Haradinaj - Bota Sot
Dje dha dorëheqje, ja çfarë bën sot Haradinaj

Aktuale

Dje dha dorëheqje, ja çfarë bën sot Haradinaj

Nga: A.M. Më: 20 korrik 2019 Në ora: 12:01
Ramush Haradinaj

Ramush Haradinaj në ditën e djeshme dha dorëheqje nga postimi i kryeministrit të vendit.

Por sot ai kaluar mëngjesin në shoqërinë e familjes së tij, shkruan "Bota sot".

Këtu ka pohuar vëllai itij, Vetoni, Iicili ka publikuar një fotografi me ish kryeministrin, nënën e tij dhe dajën e tyre Nazmi Brahimja.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...