Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë - Bota Sot
Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë

Aktuale

Ja çka pritet të ndodhë sot në Kosovë

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 07:21
Ilustrim

Kryetari i Odës Ekonomike të Kosovës, Berat Rukiqi, mban konferencë për media. (OEK, ora 10.00)

Federata e Çiklizmit e Kosovës mban konferencë për media në prag të edicionit të sivjetmë ‘Tour of Kosova’.(Hotel ‘Sirius’, ora 11:00)

Komisioni për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sporte, Inovacion dhe Ndërmarrësi diskuton  lidhur me situatën e krijuar pas vendimit të KSHC –së. (Kuvendi I Kosovës, salla N-302, ora 13:00)

Kryeministri në dorëheqje Ramush Haradinaj merr pjesë në shënimin e ditëlindjes dhe inicimit të ndërtimit të bustit për Senatorin Bob Dole. (Rruga “Bob Dole”, lagjja ‘Dardania’, Prishtinë, ora 14.00).

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...