Bytyqi-Jakup Krasniqit: Fitorja e ka emrin dinjitet dhe ju jeni i gatuar me të - Bota Sot
Bytyqi-Jakup Krasniqit: Fitorja e ka emrin dinjitet dhe ju jeni i gatuar me të

Aktuale

Bytyqi-Jakup Krasniqit: Fitorja e ka emrin dinjitet dhe ju jeni i gatuar me të

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 13:28
Jakup Krasniqi

Ministri në detyrë i Arsmit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi, pas ftesës së Gjykatës Speciale për ish-zëdhënësin e UÇK-së, Jakup Krasniqi ka thënë se baca Jakup, vjen si feniksi në besimin tonë se nuk do ketë hile as ndërkombëtare, e as vendore, që do të mund ta bëjë të mos fitojë.

“Në nismë të kësaj jave, kur absurdi preku fundet e kapjes politike të Gjykatës Speciale, Ju, baca Jakup, na vini si feniksi në besimin tonë se nuk do ketë hile as ndërkombëtare, e as vendore, që do të mund të të bëjë të mos fitosh! Fitorja e ka emrin dinjitet dhe Ju jeni i gatuar me të! Fitimtar si gjithmonë”, ka shkruar ai në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat