Jeta Xharra: Ramush burrnia s'lahet me një send të mirë e 80 të zeza tjera! - Bota Sot
Jeta Xharra: Ramush burrnia s'lahet me një send të mirë e 80 të zeza tjera!

Aktuale

Jeta Xharra: Ramush burrnia s'lahet me një send të mirë e 80 të zeza tjera!

Nga: V.R Më: 22 korrik 2019 Në ora: 17:53
Ramush Haradinaj

Gazetarja Jeta Xharra, e revoltuar ka thënë se Ramush Haradinaj në njërën anë “e mbron shtetin” a në anën tjetër e zhvat, shkruan “Bota sot”.

Kjo pasi që Haradinaj në dorëheqje, ka emëruar edhe dy zëvendësministra.

Postimi saj i plotë:

Ku met qajo "burrni"? Edhe po shkon me "mbrojt shtetin" e knej pe zhvat qat shtet tu shku ka pak çka ka mbet duke ja shtu edhe dy zv ministra a?

Faleminerës që i ki nejt ballë ndamjes së Kosoves Ramush por për tjerat mut e ki ba!

Burrnia s'lahet me nje send të mirë e 80 të zeza tjera! Edhe burrnisë me ja qit lapsin del që qaq te zezat qe na i ke lane kile (qaq te zeza.sa zv. ministra i ke bo), po me doket tu shpresu që për faktin që i ke bo ballë HTH-se duhet qytetarët me t'i fal tjerat! As ti as HTH s'jeni qaq te rëndesishëm që me ju fal kamt e arushës që po na i leni si qëta njerëz të punësum pa nevoje PASI qe ke dhane doreheqje si dhe coptimet e tokës që po do me na i bo HTH! PO DOKENI TE DYTE SI BIXHOZGJI!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat