Hoxha nga Shkupi e ‘bën hor’ Fjolla Morinën dhe Skenderajn - Bota Sot
Hoxha nga Shkupi e ‘bën hor’ Fjolla Morinën dhe Skenderajn

Aktuale

Hoxha nga Shkupi e ‘bën hor’ Fjolla Morinën dhe Skenderajn

Nga: H.O. Më: 25 korrik 2019 Në ora: 19:39
Fjolla Morina

Edhe hoxha nga Shkupi, Omer Bajrami ka komentuar paraqitjen e mbrëmshme të këngëtares Fjolla Morina.

Ai shkruan në Facebook se nga ai vend ku dolën burra të mëdhenj për të frikësuar armiqtë me trimërinë, del një grua për të frikësuar fëmijët me lakuriqësinë e saj.

Postimi i plotë:

Në atë vend nga i cili dolën burra të mëdhenj të cilët i frikësuan armiqët me trimërinë e tyre, del një "grua e madhe" e cila i frikëson fëmijët me lakuriqësinë e saj.

Kur "rezil-llëku" quhet art. Zot na ruaj!

Hoxhë Omer Bajrami

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...