Vjen thirrja publike: Ta pastrojmë me vota Kosovën nga hajnia e krimi! - Bota Sot
Vjen thirrja publike: Ta pastrojmë me vota Kosovën nga hajnia e krimi!

Aktuale

Vjen thirrja publike: Ta pastrojmë me vota Kosovën nga hajnia e krimi!

Nga: A.Zh Më: 7 gusht 2019 Në ora: 09:16
Foto ilustrim

Veprimtari Sali Rexhaj, ka kërkuar që në zgjedhjet e reja nacionale, populli të mos votojë për parti, të cilat nuk e njohin shtetin e Kosovës.

Ai poashtu ka thënë se nuk duhet votuar ato parti që e përkrahin zhbërjen e Kosovës dhe ata kandidat të dënuar apo të akuzuar, përcjell Bota sot.

Rexhaj ka bërë thirrje të pastrohet me vota Kosova nga hajnia dhe krimi.

Postimi i Rexhajt në Facebook:

Asnje vote,

- Per parti te cilat nuk e njohin shtetin

- Per parti qe perkrahin zhberjen e Kosoves

- Per kandidat te denuar apo te akuzuar.

Ta pastrojme me vota Kosoven nga hajnia e krimi!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...