U tha se do të hyjnë në qeveri me PDK-në, reagon zëdhënësja e PSD-së - Bota Sot
U tha se do të hyjnë në qeveri me PDK-në, reagon zëdhënësja e PSD-së

Aktuale

U tha se do të hyjnë në qeveri me PDK-në, reagon zëdhënësja e PSD-së

Nga: G.B Më: 7 gusht 2019 Në ora: 18:57
Natyra Kuçi.

Në media u publikua lajmi se PSD mund të hyjë në qeveri me PDK-në, e pas kësaj ka reaguar zëdhënësja e partisë, Natyra Kuçi.

Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka thënë se lajmi është i pavërtetë dhe se PSD është duke u organizuar për zgjedhjet që do ta lënë PDK-në në opozitë.

Postimi i saj i plotë në Facebook:

Lajmi për përfshirjen e mundshme të PSD në qeveri me PDK është i pavërtetë dhe pjesë e propagandës së vazhdueshme kundër nesh.
Partia Socialdemokrate është duke u organizuar për zgjedhjet që do ta lënë PDK në opozitë.
Partia Socialdemokrate do ta ngrit padinë për këtë shpifje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...