Pritje të gjata në Merdare - Bota Sot
Pritje të gjata në Merdare

Aktuale

Pritje të gjata në Merdare

Më: 11 gusht 2019 Në ora: 22:13
Foto ilustrim

Mërgimtarët që kanë kryer pushimet e tyre dhe kanë zgjedhur të kthehen nëpër vendkalimin në Merdare po përballen me pritje të mëdha.

Pritjet në këtë vendkalim kufitar janë deri në 2 orë e 30 minuta.

Qendra Kombëtare për Menaxhim Kufitar ka bërë të ditur në faqen e saj zyrtare kohën e pritjes me të cilën përballen ata që duan të dalin ka Kosova prej kësaj pike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...