Krasniqi, PDK në panik, kjo i ndodh Kosovës nëse ajo nuk shkon në opozitë - Bota Sot
Krasniqi, PDK në panik, kjo i ndodh Kosovës nëse ajo nuk shkon në opozitë

Aktuale

Krasniqi, PDK në panik, kjo i ndodh Kosovës nëse ajo nuk shkon në opozitë

Nga: G.B Më: 13 gusht 2019 Në ora: 18:01
Kadri Veseli

Njohësi i çështjeve politike në vend, Faik Krasniqi, ka thënë se PDK-ja është në panik dhe është koha të shkojë në opozitë, përcjell Bota sot.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se nëse PDK nuk shkon këtë herë në opozite, do të ishte tragjedi e madhe për Kosovën.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

PDK-ja ne panik. Ka ardhe koha te shkoni ne opozite. Qe kater mandate jeni ne pushtet, respektivisht pese mandate ne periudhen 2001-2004, kur kishim qeveri gjitheperfshirese. Nese PDK edhe kete mandat nuk shkon ne opozite, do te ishte tragjedia me e madhe per Kosoven dhe qytetaret e saj!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat