Anëtari i VV-së: Në PDK kanë me i ra pishmanit - Bota Sot
Anëtari i VV-së: Në PDK kanë me i ra pishmanit

Aktuale

Anëtari i VV-së: Në PDK kanë me i ra pishmanit

Nga: N.H Më: 13 gusht 2019 Në ora: 19:24
Lëvizja Vetëvendosje

Anëtari i Vetëvendosjes në KQZ, Adnan Rrustemi, përmes një postimi në Facebook ka thënë se në PDK kanë me i ra pishmanit që e kanë shty datën e zgjedhjeve kur e kanë caktu seancën më 22 gusht.

Ai është i mendimit se deri në datën e zgjedhjeve, veç rriten vuajtjet nga PAN-i.

Ja shkrimi i tij:

Në PDK kanë me i ra pishmanit që e kanë shty datën e zgjedhjeve kur e kanë caktu seancën më 22 gusht. Deri në datën e zgjedhjeve, veç rriten vuajtjet dhe PANika.

E dita e zgjedhjeve, çlirim i popullit nga PANistët!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...