Zyrtari i AKR-së kalon në PDK - Bota Sot
Zyrtari i AKR-së kalon në PDK

Aktuale

Zyrtari i AKR-së kalon në PDK

Më: 16 gusht 2019 Në ora: 16:15
AKR

Ish-kryetari i Degës së Aleancës Kosova e Re (AKR) në Skenderaj,  Musa Dervishaj, i është bashkuar PDK-së.

Lajmin e ka bërë me dije nëpërmjet llogarisë së vet në “Facebook”, kryetari i Degës së PDK-së në Skenderaj, Sami Lushtaku. “Mirësevjen, Musa Dervishaj!”, ka shkruar Lushtaku.

Musa Dervishaj, momentalisht është shef i kabinetit të ministrit të Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor (MMPH), Fatmir Matoshi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...