Vajza e kujton me fjalë prekëse Bajram Rexhepin në përvjetorin e vdekjes - Bota Sot
Vajza e kujton me fjalë prekëse Bajram Rexhepin në përvjetorin e vdekjes

Aktuale

Vajza e kujton me fjalë prekëse Bajram Rexhepin në përvjetorin e vdekjes

Më: 21 gusht 2019 Në ora: 10:24
Bajram dhe Vanesa Rexhepi

Sot janë bërë dy vite nga vdekja e ish-kryeministrit të Kosovës, Bajram Rexhepi.

Në përvjetorin e dytë të vdekjes, Rexhepin e ka kujtuar me fjalë prekëse edhe vajza e tij e vetme, Vanesa.

“Je i vetmi shembull e un po ndjek pas qka ke lone, e vetem keshtu po te ndjej teper afer.”, ka shkruar mes tjerash Vanesa për babain e ndjerë 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...