Ky është ish ushtari i UÇK-së që vdiq nga rryma - Bota Sot
Ky është ish ushtari i UÇK-së që vdiq nga rryma

Aktuale

Ky është ish ushtari i UÇK-së që vdiq nga rryma

Nga: A.M. Më: 21 gusht 2019 Në ora: 15:57
Personi qe nderroi jete nga energjia elektrike

Ish-komandanti i Batalionit të Policisë Ushtarake Hafir Hoxha, është shprehur i tronditur pasi që ka humbur jetë në mënyrë tragjike ish bashkëluftëtari i tij.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka vlerësuar lartë ish luftëtarin Bashkimin, si dhe ka ngushëlluar të afërmit e tij.

Postimi i plotë:

Na trondite Bashkim me kete tragjedi ( aksident me rrymë në punë ) të ciles nuk i përballove .. ishe bujarë, i sinqertë, punëtorë dhe lufterarë i mrekullueshëm i këtij vendi.

LAVDI veprës dhe punës tënde në UÇK, TMK, FSK .. ngushllime familjes , Kolegëve dhe atyre që të njohin ....

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...