LAJMI I FUNDIT: Behgjet Pacolli jep dorëheqje nga AKR - Bota Sot
LAJMI I FUNDIT: Behgjet Pacolli jep dorëheqje nga AKR

Aktuale

LAJMI I FUNDIT: Behgjet Pacolli jep dorëheqje nga AKR

Nga: N.H Më: 21 gusht 2019 Në ora: 22:07
Behgjet Pacolli

Deputeti Milaim Zeka, në një paraqitje televizive ka thënë se ka informacione të sigurta se Behgjet Pacolli do të largohet nga pozita e kryetarit të AKR-së në këto zgjedhje.

Ai gjithashtu thotë se ka informacione se në krye të këtij subjekti do të vije Selim Pacolli, raporton “Bota sot”.

Ndërsa, Zeka potencon se qasja e Selim Pacollit do të jetë më ndryshe, krahasuar me politikën e deritanishme të Behgjet Pacollit.

Deputeti Zeka thotë se Behgjet Pacolli ka qenë tolerant në koalicione, dhe se një gjë të tillë nuk do ta bëjë edhe Selimi.

Image
Milaim Zeka
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...