Pas Agim Bahtirit edhe Korab Sejdiu bartet në VV - Bota Sot
Pas Agim Bahtirit edhe Korab Sejdiu bartet në VV

Aktuale

Pas Agim Bahtirit edhe Korab Sejdiu bartet në VV

Më: 22 gusht 2019 Në ora: 07:18
Korab Sejdiu

Përveç Agim Bahtirit, aderimi i tjetër që pritet të ndodhë në Vetëvendosje është Korab Sejdiu, ish-deputeti i AKR’së dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës.

Ish-deputeti i AKR-së, dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës, Korab Sejdiu pritet shumë shpejt t'i bashkohet partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje.

Gjithashtu Sejdiu në një prononcim të me hershme kishte thënë se nuk e sheh vetën në njërën nga partitë në pozitë, duke iu referuar PAN-it./GazetaMetro

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...