LDK sot mbledh Këshillin e Përgjithshëm - Bota Sot
LDK sot mbledh Këshillin e Përgjithshëm

Aktuale

LDK sot mbledh Këshillin e Përgjithshëm

Më: 23 gusht 2019 Në ora: 09:01
Foto ilustrim

Lidhja Demokratike e Kosovës sot do të mbajë mbledhjen e Këshillit të Përgjithshëm.

LDK bën me dije se gjatë kësaj mbledhjeje do të zgjidhet Kryesia e re e këtij subjekti politik.

Sipas një njoftimi për media të kësaj partie në takim do të diskutohen rezultatet në zgjedhjet e fundit të përgjithshme dhe lokale dhe perceptimi publik për LDK-në.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...