Matoshi: Kamenica i beson Ramush Haradinajt dhe konceptit 100% shtet - Bota Sot
Matoshi: Kamenica i beson Ramush Haradinajt dhe konceptit 100% shtet

Aktuale

Matoshi: Kamenica i beson Ramush Haradinajt dhe konceptit 100% shtet

Nga: M.H Më: 23 gusht 2019 Në ora: 10:50
Pamje nga vizita

Kryeministri Ramush Haradinaj, ka vizituar Komunën e Kamenicës, së bashku me kështallrin e Ramush Haradinaj, i cili ka ka shkruar në facebok duke thënë që, qyteti i Kamenicës i beson 100% Ramush Haradinajt dhe përfundon me fjalin "Ne guxojmë".

Postimi i plotë:

100% Kamenicë

Kamenica i beson Ramush Haradinajt dhe konceptit 100% shtet! 
Besimi në idetë politike të cilat përmbushin botëkuptimet tua âsht fuqi dhe parim për veprim...

Ne guxojmë!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...