Dyshohet se u gjet vrasësi i Oliver Ivanoviq, ky është veprimi i gruas së tij - Bota Sot
Dyshohet se u gjet vrasësi i Oliver Ivanoviq, ky është veprimi i gruas së tij

Aktuale

Dyshohet se u gjet vrasësi i Oliver Ivanoviq, ky është veprimi i gruas së tij

Nga: H.O. Më: 23 gusht 2019 Në ora: 20:14
Milena Bogdan

Derisa ka kaluar më tepër se një vit nga vrasja e zyrtarit serb në veri të Mitrovicës, Oliver Ivanoviq, si i dyshuar kryesor këto ditë është përmendur Milan Radojiciq.

Por pas këtyre hetimeve, duket se bashkëshortja e Ivanoviq, Milena po hesht ndaj hetimeve, ndërsa vazhdimisht në postime në Facebook e kujton atë dhe momentet që kishin kaluar bashkë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...