Kush e sheh këtë person le të lajmërohet menjëherë në polici - Bota Sot
Kush e sheh këtë person le të lajmërohet menjëherë në polici

Aktuale

Kush e sheh këtë person le të lajmërohet menjëherë në polici

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 07:22
Ilustrim

Drejtoria Rajonale e Policisë në Pejë e ka shpallur sot në kërkim Dukagjin Ademajn nga fshati Lubovë i Komunës së Istogut.

Ademaj është i kërkuar për 2 raste për vjedhje të rëndë dhe 2 raste tjera për përdorim të armës apo mjetit të rrezikshëm.

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në kërkesën e Policisë.

I dyshuari po kërkohet nga Gjykata Themelore në Pejë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...