Mendimi interesant i Albin Kurtit për Fatmir Limajn - Bota Sot
Mendimi interesant i Albin Kurtit për Fatmir Limajn

Aktuale

Mendimi interesant i Albin Kurtit për Fatmir Limajn

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 22:20
Fatmir Limaj, Albin Kurti

Albin Kurti, si për të gjithë liderët partiak në Kosovë, ka thënë mendimin e tij edhe për shefin e Nismas, Fatmir Limajn.

E për të është një mendim goxha interesant, derisa Kurti thotë që Limaj edhe pse është vazhdimisht i pakenaqur, ka dyshime mbi pakënaqësinë e tij.

Bile sipas Kurtit, Limaj, gjithmonë është me potencialitet për tu rikthyer në PDK.

“Vazhdimisht i pakënaqur, por edhe me dyshime mbi këtë pakënaqësinë e tij, pra sa larg PDK-së, çdoherë e me potencialitet për tu rikthyer dhe besoj që nuk ka arritur që pakënaqësinë personale ta ideologjizoj.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...