Sondazh: Votoni për LDK-në ose Vetëvendosjen - Bota Sot
Sondazh: Votoni për LDK-në ose Vetëvendosjen

Aktuale

Sondazh: Votoni për LDK-në ose Vetëvendosjen

Nga: Bota sot Më: 25 gusht 2019 Në ora: 16:46
LDK, Vetëvendosje

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, më poshtë mund të votoni në një sondazh të përgatitur nga gazeta “Bota sot”, mes LDK-së dhe Vetëvendosjes, nëse këto të dyja garojnë të vetme në zgjedhje.

KLIKO KËTU PËR TË VOTUAR

Rezultati i sondazhit do të bëhet publik nesër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat