Hoxha: Barazia gjinore dhe fuqizimi i gruas, janë esenciale për synimet tona - Bota Sot
Hoxha: Barazia gjinore dhe fuqizimi i gruas, janë esenciale për synimet tona

Aktuale

Hoxha: Barazia gjinore dhe fuqizimi i gruas, janë esenciale për synimet tona

Nga: A.SH Më: 5 shtator 2019 Në ora: 19:41
Pamje nga takimi

Dhurata Hoxha së bashku me me kryetarin e Degës së PDK-së në kryeqytet, Uran Ismaili kanë zhvilluar një takim të përbashkët me gratë e nëndegëve.

Hoxha përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se, barazia gjinore dhe fuqizimi i gruas, janë esenciale për synimet tona me besim, zhvillim, integrim.

Postimi i plotë:

Takimi i përbashkët me kryetarin e Degës së PDK-së në kryeqytet, z. Ismaili me gratë e nëndegëve, është njëherësh përgjegjësi dhe respekt për angazhimin e pandërprerë, për platformën fituese, Dekada e Re.

Barazia gjinore dhe fuqizimi i gruas, janë esenciale për synimet tona, me besim, zhvillim, integrim.

#KadriVeseliKryeministër
#DhurataHoxha
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...