Pas kandidimit për deputet, Besian Mustafa vjen me një deklaratë emocionuese për babain: Do ta bëj krenar kur më sheh nga lart - Bota Sot
Pas kandidimit për deputet, Besian Mustafa vjen me një deklaratë emocionuese për babain: Do ta bëj krenar kur më sheh nga lart

Aktuale

Pas kandidimit për deputet, Besian Mustafa vjen me një deklaratë emocionuese për babain: Do ta bëj krenar kur më sheh nga lart

Nga: N.H Më: 7 shtator 2019 Në ora: 20:20
Besian Mustafa

Zëdhënësi i LDK-së, Besian Mustafa, përmes rrjetit Facebook, thotë se është rritur me vlerat e babit për të shërbyer për të mirën e përgjithshme, përtej vetes.

Mustafa me tej dekalron se kontributin e babait të tij për Kosovën do të mundohet ta vazhdoj deri në frymën e fundit, dhe ta bëj krenar kur e sheh nga lart.

Ja shkrimi i tij:

Jam rritur me vlerat e babit për të shërbyer për të mirën e përgjithshme, përtej vetes. Rrugëtimin e tij politik, kontributin e tij për Kosovën deri në frymën e fundit, do të mundohem ta vazhdoj, ta bëj krenar kur më sheh nga lart.

Qëllimi im, për një të ardhme të ndritur për Kosovën tonë bëhet kuptimplotë vetëm me përkrahjen tuaj për mandatin tim të parë për deputet.

I juaji,

Besian Xhemail Mustafa

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...