Vjosa Osmani me bashkpartiakë e nisin ditën me çaj dhe kafe - Bota Sot
Vjosa Osmani me bashkpartiakë e nisin ditën me çaj dhe kafe

Aktuale

Vjosa Osmani me bashkpartiakë e nisin ditën me çaj dhe kafe

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 09:39
Vjosa Osmani me bashkpartiakë

Kandidatja nga Lidhja Demokratike e Kosovës për Kryeministre, Vjosa Osmani, së bashku me disa anëtarë të këtij subjekti politik e kanë filluar ditën me çaj dhe kafe.

Është Hykmete Bajrami ajo që e ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në Facebook, mbi të cilën shkruan “Mirëmëngjesi nga një pjesë e listës”.

Përveç dy emrave të lartpërmendur, në tavolinë mund të shihen: Avdullah Hoti, Kujtim Shala, Lumir Abdixhiku dhe Ardita Dushi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...