“Filozofi” i Kadri Veselit kandidat për deputet të PDK-së - Bota Sot
“Filozofi” i Kadri Veselit kandidat për deputet të PDK-së

Aktuale

“Filozofi” i Kadri Veselit kandidat për deputet të PDK-së

Më: 8 shtator 2019 Në ora: 19:04
Blerim Latifi dhe Kadri Veseli

Partia Demokratike e Kosovës, ka publikuar listën e kandidatëve për deputetë.

Në mesin e 110 kandidatëve është edhe këshilltari i të parit të partisë, Blerim Latifi.

Latifi bartë numrin 58 në listën e kandidatëve për deputetë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat