Burjani: PDK i ka gjasat të vogla, akuzohet për korrupsion, zhvatje të buxhetit, punësimi partiak - Bota Sot
Burjani: PDK i ka gjasat të vogla, akuzohet për korrupsion, zhvatje të buxhetit, punësimi partiak

Aktuale

Burjani: PDK i ka gjasat të vogla, akuzohet për korrupsion, zhvatje të buxhetit, punësimi partiak

Nga: A.SH Më: 8 shtator 2019 Në ora: 21:12
Ilustrim

Analisti Blerim Burjani, përmes një postimi në facebook, ka shkruar se PDK-së i duhet një reformë e brendshme partiake me një ekip të pakorruptuar dhe që të distancohet nga korrupsioni, zhvatja e buxhetit, punësimi partiak e të tjera, përndryshe gjasat janë të vogla për të.

Postimi në Facebook:

PDK duhet te beje nje reform te brendshme partiake, duhet bere nje fushat plotesisht me nje ekip te re te njerezve te pakorruptuar , ekipi i itje duhet te jet i perbere nga eksperte te njohure te fushave te ndryshme.PDK akuzohet per korurpcion, kapja te shtetit , punesim partiak ne sherbim civil dhe publik neper ambasada , gjasat jane te vogela te ketije subjekti nese nuk vepron drejt dhe distancohet plotesisht nga korrupcioni, zhvatja e buxhetit, puneismi partiak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...