Pacolli shpreh ngushëllime për viktimën e aksidentit në Malishev, kërkon respektim të rregullave në trafik - Bota Sot
Pacolli shpreh ngushëllime për viktimën e aksidentit në Malishev, kërkon respektim të rregullave në trafik

Aktuale

Pacolli shpreh ngushëllime për viktimën e aksidentit në Malishev, kërkon respektim të rregullave në trafik

Nga: M.H Më: 9 shtator 2019 Në ora: 10:13
Foto nga aksidenti

Kreu i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka reaguar në lidhje me aksidentin që ndodhi në rrugën Malishev-Rahovec, që la të vdekur një person. Pacolli përmes një shkrimi në Facebok, shprehu ngushllime familjes duke kërkuar respektim të rregullave në trafik.

Postimi i plotë

Të zgjohesh me lajmin për një tjetër vdekje në trafik është e trishtueshme. Kërkoj nga të gjithë të mbajnë shpejtësinë e lejuar, të respektojnë rregullat dhe mbi të gjitha jetën. Ngushëllimet e mia më të sinqerta për familjen e të ndjerit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...