KQZ vendos sot për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve - Bota Sot
KQZ vendos sot për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve

Aktuale

KQZ vendos sot për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve

Më: 9 shtator 2019 Në ora: 14:01
Foto ilustrim

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve sot mban mbledhjen e radhës, ku në rend të ditës është paraparë shqyrtimi dhe miratimi i rekomandimit për certifikim të subjekteve politike dhe kandidatëve të tyre për zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Republikës së Kosovës.

KQZ nëpërmjet një njoftimit thotë se në këtë mbledhje do të shqyrtohet edhe akreditimi i grupit të parë të vëzhguesve të këtyre zgjedhjeve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...