Mazreku: Gjatë dy vjetëve të fundit u punua shumë - Bota Sot
Mazreku: Gjatë dy vjetëve të fundit u punua shumë

Aktuale

Mazreku: Gjatë dy vjetëve të fundit u punua shumë

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 00:40
Rexhep Mazreku

Rexhep Mazreku nga radhët e koalicionit NISMA Socialdemokrate, Aleanca Kosova e RE (AKR) dhe Partia e Drejtësisë (PD), tha se jemi larg nga Evropa, por u punua shumë.

“Si e përmendi edhe ministri Gashi, janë ndërtuar bukur shumë stadiume, e janë përmirësuar kushtet në ato ekzistueset”, tha ai sonte në emisionin “Debat”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...