Vdes aktivistja e Vetëvendosjes - Bota Sot
Vdes aktivistja e Vetëvendosjes

Aktuale

Vdes aktivistja e Vetëvendosjes

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 10:15
Foto

Dje ka ndërruar jetë aktivistja e Lëvizjes Vetëvendosje, Miradije Kokollari- Morina.

Lajmin e ka bërë publik ish- deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Drita Millaku, përmes një shënimi në Facebook.

“Pak ditë para se ta festonte fitoren e Lëvizjes që e donte shumë”, ka shkruar kandidatja për deputete e VV-së.

"Sot mora lajmin e hidhur, ndarjen nga jeta mikes dhe aktivistes sonë nga lagjja 2 korriku, Miradije Kokollari Morina.
Pak ditë para se ta festonte fitoren e Lëvizjes që e donte shumë .
Familjes i shpreh ngushëllime, ndërsa neve do të na mungosh përherë", ka shkruar Millaku në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...