Daut Haradinajn në Prelez të Muhaxherëve, aderime në AAK - Bota Sot
Daut Haradinajn në Prelez të Muhaxherëve, aderime në AAK

Aktuale

Daut Haradinajn në Prelez të Muhaxherëve, aderime në AAK

Më: 10 shtator 2019 Në ora: 21:54
Daut Haradinajn në Prelez

Kandidati për deputet i AAK-së, Daut Haradinaj ka qëndruar sonte në Ferizaj, respektivisht në fshatin Prelez i Muhaxherëve.

Në këtë fshat ai është pritur nga shumë banorë të cilët i janë bashkuar konceptit për 100 për qind shtet.

Postimi i plotë i Haradinajt:

Së bashku me nënkryetarin e Aleancës në Ferizaj, Naim Ferati, takuam Xhevat Jakaj në fshatin Prelez i Muhaxherëve. Ai së bashku me shumë bashkëfshatarë nga sot i bashkohen konceptit për shtet 100%.

Ky koncept po merr përkrahje të fuqishme anembanë Kosovës.

I nderuar me pritjen në këtë zonë që historisë i dhanë shumë, me breza të tërë, që nga luftërat ballkanike e deri në luftën e fundit.

Ky bashkim njerëzish dhe vlerash, sjellë sukses të garantuar

Na priftë e mbara!

DH

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat