Puthje e zjarrtë mes Ramushit dhe Anitës pas golit të parë të Kosovës - Bota Sot
Puthje e zjarrtë mes Ramushit dhe Anitës pas golit të parë të Kosovës

Aktuale

Puthje e zjarrtë mes Ramushit dhe Anitës pas golit të parë të Kosovës

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 00:27
Anita dhe Ramush

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me gruan e tij, Anitën, i janë bashkuar shumë tifozëve në sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë për të shikuar ndeshjen Kosovë-Angli në ambient të hapur.

Goli i parë i Kosovës në sekondat e parë të lojës solli një entuziazëm të madh te shumë kosovarë.

Këtë vrull të golit Ramushi dhe Anita e shprehën me një puthje të zjarrtë.

Qejfin e çiftit Haradinaj nuk e prishën as pesë golat që Kosova mori në minutat e tjerë.

Më poshtë videon e plotë nga festa e tyre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...