Dardan Molliqaj nuk e pranon Haki Abazin si përfaqësues i VV’së, fillon përplasja mes tyre - Bota Sot
Dardan Molliqaj nuk e pranon Haki Abazin si përfaqësues i VV’së, fillon përplasja mes tyre

Aktuale

Dardan Molliqaj nuk e pranon Haki Abazin si përfaqësues i VV’së, fillon përplasja mes tyre

Më: 11 shtator 2019 Në ora: 20:51
Haki Abazi/ Dardan Molliqaj

Në emisionin Pressing të T7, po përballen Haki Abazi nga Vetëvendosje dhe Dardan Molliqaj nga koalicioni PSD-AAK.

Të dy kanë filluar menjëherë përplasjet pasi Molliqaj tha se nuk e konsideron përfaqësues të VV’së, Abazin.

“Haki Abazi nuk e përfaqëson Vetëvendosjen. Ata nuk guxojnë me dalë me folë me të tjerët. Unë po vi me tregu se kam qef me diskutu me ta”, ka thënë Molliqaj.

Abazi i ka thënë se ai po bën manipulime dhe i ka thënë se ka shkuar te haraçi.

Molliqaj tutje i ka thënë Abazit se është ‘një servi’.

Kandidati i VV’së për deputet i ka thënë Molliqajt se ajo që deklaroi është një gënjeshtër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...