Sulmi fizik mes Molliqajt dhe Abazit, reagon Bahtiri: Veprimet e Molliqajt banditeske - Bota Sot
Sulmi fizik mes Molliqajt dhe Abazit, reagon Bahtiri: Veprimet e Molliqajt banditeske

Aktuale

Sulmi fizik mes Molliqajt dhe Abazit, reagon Bahtiri: Veprimet e Molliqajt banditeske

Nga: A.SH Më: 11 shtator 2019 Në ora: 23:03
Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj

Agim Bahtiri ka reaguar në lidhje me përleshjen mes Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit duke e dënuar ashpër.

Ai përmes një postimi në Facebook ka shkruar se, veprime të tilla kriminale tregojnë se Molliqaj dhe shokët e tij e kanë dëmtuar me vite Lëvizjen Vetëvendosje, duke bërë veprime të dhunshme dhe të patolerueshme.

Postimi në Facebook:

E dënoj ashpër sulmin fizik të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit.

Veprime të tilla kriminale tregojnë se Molliqaj dhe shokët e tij e kanë dëmtuar me vite Lëvizjen Vetëvendosje, duke bërë veprime të dhunshme dhe të patolerueshme.

Përkrahjen e gjithmbarshme popullore ndaj Albin Kurtit dhe Lëvizjes Vetëvendosje nuk po e pranojnë dezertorët e PSD-së.

Me veprime banditeske Molliqaj dhe shokët të tij, po mundohen t'i hyjnë në hatër gangsterëve të partisë që iu kanë bashkëngjitur.

Ka kaluar koha e frikës dhe dhunës, sepse askush nuk i frikësohet askujt, aq më pak banditëve të vegjël si Dardan Molliqaj, i cili krejt famën e ka të ndërtuar duke nxjerrë njerëz zhag nga veturat.

Veprimi i sontëm është i ligë dhe tinëzar, sepse herave të tjera nuk do ta ketë rastin ta përsërit të njëjtin!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...